KINA GECESİ İÇİN BİNDALLI MODELLERİ

2012-bindallı-modelleri

Türk kültürümüzün en önemli parçalarından birisi de kuşkusuz kına gecesidir. Evlenecek olan çiftlere evlilikten bir gün önce yapılan kına gecesinde çoğu zaman duygusal anlar yaşanır. Özellikle genç kızın o gece ailesinde son kez evin kızı olarak kalıp yatacağını bilmek kız tarafını ve gelin adayını son derece üzer. Hem ağlarım hem giderim misali evlenen her bayanın başından geçen bu anlamlı kına gecesinde çok şık ve gecenin anlam ve önemine uygun şekilde tasarlanmış kına elbiseleri özellikle bindallı giymesi çok güzel olacaktır.
Kına gecesi için bilirsiniz iki tip gece kıyafeti giyiliyor günümüzde. Kına gecesi başladığında önce şık bir kına gecesi kıyafeti, ardından kına yakılacağı zaman bindallı giyiliyor ve kına gecesi eğlencesi tamamlanıyor. kına gecesi abiyeler Genelde omuz dekolteli, sırt dekolteli seçiliyor. Bindallı modelleri de tek kelime ile muhteşem. Kırmızı kumaş üzerine altın sarısı işlemeler ile muhteşem bir bindallı modeli giyiliyor. Ama farklı renklerde de şık bindallılar bulmak mümkün olacaktır. Şimdi sizler için seçtiğimiz bindallı modellerini sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Önceki yazıyı okuyun:
20j44cz
2012 MEZUNİYET KIYAFET MODASI

Mezuniyet günlerinin yaklaşmasıyla başlayan ne giyeceğim telaşına artık son veriyoruz. Mezuniyet dönemi yaklaştıkça herkeste ister istemez, büyük bir heyecan başlamıştır.

Kapat
Sitemap